01

01

Przewodnik na terenie ośrodka oraz w trakcie trwania zajęć w terenie zobowiązany jest do stosowania się do poleceń trenera – szczególnie w zakresie zabezpieczenia psa (zapięcie smyczy i założenie kagańca)

02

02

Jeśli trener uzna, że pies ze względu na swoje zachowanie i brak prawidłowej kontroli przewodnika stanowi zagrożenie dla niego, innych uczestników zajęć lub osób trzecich może wyprosić takiego uczestnika ze szkolenia.

03

03

Brutalne traktowanie psa jest niedozwolone, jeśli przewodnik nie zareaguje na upomnienie trenera może zostać wyproszony z zajęć oraz z terenu ośrodka.

04

04

Przewodnik odpowiada za szkody wyrządzone przez psa.

05

05

Psy uczęszczające na zajęcia muszą być zdrowe oraz posiadać aktualne szczepienia i odrobaczenie.

06

06

W przypadku stwierdzenia choroby zakaźnej u psa lub pasożytów już po pobycie na placu prosimy o niezwłoczną informację o tym fakcie w celu zadbania o zdrowie i bezpieczeństwo innych psów.

07

07

Jeśli u suki wystąpi cieczka należy poinformować o tym trenera w celu potwierdzenia lub zmiany terminu zajęć (jeśli jej obecność na placu mogłaby utrudnić pracę psom trenującym po niej).

08

08

W przypadku nie pojawienia się na treningu w umówionym terminie bez wcześniejszego odwołania (przynajmniej 24h przed treningiem) należy uregulować płatność za te zajęcia w przeciągu tygodnia.

09

09

Prosimy o przemyślane rezerwacje oraz jak najwcześniejszą informację w przypadku odwołania zajęć.

10

10

Na terenie ośrodka należy sprzątać po swoim psie.

11

11

Na życzenie klienta wystawiamy fakturę za szkolenie.

12

12

Na terenie ośrodka stosujemy się do aktualnie obowiązujących zaleceń epidemiologicznych.