Szkolenie psów to nasza pasja! Poznaj nas i przekonaj się, że trening może być dla Was obu świetną przygodą!

Twój pies jest wyjątkowy

Nie ma dwóch identycznych psów – dlatego właśnie wiele z nich nie odnajduje się na szkoleniach grupowych, na których dla wszystkich czworonogów proponowana jest jedna metoda uczenia i tylko jeden sposób nagradzania! Pozwól nam poznać Twojego psa i dopasować indywidualny program treningowy dostosowany do jego potrzeb, temperamentu i możliwości. Jeśli masz wątpliwości czy Twój pies nadaje się na szkolenie lub pomimo wcześniejszych szkoleń i długich treningów nie uzyskałeś satysfakcjonujących rezultatów, to być może problem nie leży w psie, lecz w metodach, które do tej pory Tobie proponowano?

Twoje potrzeby są dla nas ważne

Nie tylko psy różnią się od siebie – bo przecież każdy z nas jest inny! Pragniemy poznać Ciebie i Twoje oczekiwania tak, aby szkolenie psa prowadziło do jak najlepszego przystosowania go do Twojego stylu życia. To Ty decydujesz czego nauczymy Twojego psa. Indywidualne treningi umożliwiają nam elastyczne umawianie kolejnych spotkań – w dowolnych odstępach czasowych i w dogodnych dla Ciebie terminach. Możesz więc dostosować tempo treningów do swoich możliwości.

Relacja to podstawa

Samo nauczenie psa zachowania to nie wszystko. Ważne jest, aby pies CHCIAŁ je dla nas wykonać, inaczej nabyta umiejętność jest dla nas bezużyteczna. Wiemy, że najważniejsza w treningu i życiu jest właściwa relacja z psem, a mówiąc właściwa mamy na myśli taką, która opiera się na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa, obustronnej komunikacji i mądremu przewodnictwu. Chcemy pokazać Ci jak poprzez proste ćwiczenia i codzienne postępowanie zbudować relację, która dla Was obu będzie satysfakcjonująca.

Szkolimy przewodników

Naszym najważniejszym celem jest pokazanie Tobie w jaki sposób rozumieć i uczyć swojego psa. Pies uczy się 24h/dobę – również zachowań niepożądanych dlatego tak ważne jest, aby przewodnik wiedział jak mądrze postępować ze swoim psem w życiu codziennym, a nie tylko na placu treningowym.

Wzajemne zrozumienie

Czy proces uczenia może przebiegać, jeśli wraz z naszym uczniem komunikujemy się w dwóch, niezrozumiałych dla siebie wzajemnie językach? NIE! Dlatego pragniemy nauczyć Cię co oznaczają sygnały wysyłane przez Twojego psa, a także jak porozumiewać się z psem, by nasze komunikaty były dla niego czytelne.

Detekcja sportowa oraz dogfrisbee

Psy od tysięcy lat towarzyszyły nam i pomagały w codziennych pracach. Zaganiały oraz pilnowały stad zwierząt, broniły, polowały. Cechy które dawniej były atutem i wykorzystywaliśmy je w pracy dziś niejednokrotnie stanowią uciążliwy problem. Psy (szczególnie ras pracujących) aby zdrowo się rozwijać i funkcjonować potrzebują zadań i stymulacji umysłowej. Rozpocznij przygodę z psimi sportami a zobaczysz, jak zmieni się Wasza relacja oraz zachowanie Twojego pupila. W naszej szkole oferujemy zajęcia z detekcji sportowej oraz dogfrisbee.

Poznaj naszych trenerów

Gosia Burak (Gierszewska)
Julia Lemke
Amelia Dowgiałło