Masz psa? Często źle się zachowuje i masz wrażenie że nie możecie znaleźć wspólnego języka? Chcesz żeby wspólnie spędzony czas nie był dla Was stresujący? Mamy dla Was kurs, który nauczy Was podstaw współpracy - tak żebyście mogli budować relację na solidnych fundamentach wzajemnego zrozumienia. Właśnie dla Was powstał kurs Brave Dogs - Basics który pozwoli na zbudowanie solidnych podstaw.

Brave Dogs - Basic jest to autorski program skierowany do właścicieli dorosłych psów. Kurs składa się z jednych zajęć teoretycznych 2h dotyczących komunikacji wewnątrz i międzygatunkowej, behawioru i modyfikacji zachowań psów oraz 5 spotkań praktycznych 45min, na których nauczymy Cię jak motywować, budować koncentrację w rozproszeniach oraz uczyć najważniejszych komend niezbędnych w codziennym życiu. Pracujemy w bardzo małych grupach - 4 pary pies-człowiek.

Kurs nie jest przeznaczony dla psów, które przejawiają duże problemy behawioralne (agresja, lękliwość, duża nadpobudliwość). Jeśli zmagacie się z takimi problemami zapraszamy na konsultacje indywidualne.

Szkolenie skierowane jest dla osób, które:

chcą zbudować mocną relację ze swoim psem

chcą nauczyć solidnych podstaw - komend z posłuszeństwa oraz umiejętności przydatnych w życiu codziennym

chcą przygotować fundamenty pod przyszłą pracę sportową

chcą nauczyć psa pracy w rozproszeniach i w obecności innych psów
Szkolenie poprowadzi Małgorzata Burak - instruktorka szkolenia psów oraz behawiorystka z wieloletnim doświadczeniem tworząca autorskie programy szkoleniowe dla psów cywilnych oraz sportowych, przewodniczka i instruktorka psów sportowych i pracujących. Gosia w swojej pracy z psami kładzie nacisk na zrozumienie potrzeb gatunkowych oraz prawidłowe rozpoznanie, ukierunkowanie i wykorzystanie popędów, dąży do budowania relacji opartej na wzajemnym szacunku i komunikacji.

Treningi będą odbywały się w piątki o godzinie 19:00 na terenie Ośrodka Szkoleniowego Brave Dogs w Osielsku, ul. Kąkolowa 18.

Harmonogram spotkań

Spotkanie teoretyczne: 20 października godz. 19:00 (2h)
27 października godz. 19:00 (zajęcia praktyczne)
3 listopada godz. 19:00 (zajęcia praktyczne)
10 listopada godz. 19:00 (zajęcia praktyczne)
17 listopada godz. 19:00 (zajęcia praktyczne)
24 listopada godz. 19:00 (zajęcia praktyczne)