DogCaching

DogCaching to zabawa dla przewodników psów wykrywających zapachy. Na mapie znajduje się lokalizacja ringów. Dokładne położenie ringu można zobaczyć na dołączonym zdjęciu. W opisie skrytki znajdują się podstawowe informacje na temat próbki m.in. czas odłożenia oraz krótki opis miejsca przeszukania. Po zlokalizowaniu ringu należy przeszukać go z pomocą wyszkolonego psa. Po zlokalizowaniu skrytki zachęcamy do dokonania wpisu w załączonym logbooku. Zachęcamy również do “odświeżania” skrytek poprzez dodanie nowej próbki zapachowej oraz do zmiany miejsca ukrycia próbki (tak aby nadal pozostała ona w zasięgu ringu). Prosimy o informację o odświeżeniu próbki (mail: Dogcaching.Bydgoszcz@brave-dogs.pl, temat: refresh-dogcaching)

Zdjęcia przestawiają przykładowe skrytki z przymocowanym kawałkiem kory cynamonu. W środku znajdziecie notesik (logbook) oraz ołówek. Zachęcamy do pamiątkowego wpisu

Chcesz udostępnić swoją skrytkę?

Wystarczy, że po utworzeniu ringu wykonasz zdjęcie, a następnie wraz z krótkim opisem oraz lokalizacją prześlesz je za pomocą formularza dostępnego pod mapą.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Formularz zgłoszenia nowego Cache'a