Do zawodów zostało:

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut
  • 00sekund

BRAVE DOGS ADVENTURE

Znudzony “klasycznymi” zawodami Nosework❓ Twój pies i Ty macie dość monotonnych ringów oraz lokalizacji❓ A może szukasz pierwszych zawodów, żeby się sprawdzić❓ Brave Dogs Adventure jest właśnie dla Ciebie❗
icon

Wyjątkowa lokalizacja

icon

Wyjątkowa lokalizacja

Jedyny taki fort w środkowej Europie, jeden z najciekawszych i najcenniejszych zabytków XIX-wiecznej architektury obronnej i militarnej w całej Europie.
icon

Ciekawa fabuła

icon

Ciekawa fabuła

Nie są to zwykłe zawody! Przeniesiemy Cię do ekscytującego świata czworonożnych bohaterów, fascynujących poszukiwań, ciekawych tajemnic i wielu zwrotów akcji.
icon

Atrakcyjny format

icon

Atrakcyjny format

Przeżyj prawdziwą przygodę ze swoim psem! Będziesz rywalizować na czterech ciekawych, klimatycznych i nieszablonowych ringach z 20 próbkami na każdym z nich!

Sprawdź się w jednej z 4 konkurencji

VOYAGER (3 minuty na każdym ringu)
EXPLORER (5 minut na każdym ringu)
VOYAGER+ (3 minuty na każdym ringu)
EXPLORER+ (5 minut na każdym ringu)

„+” przy kategorii oznacza dłuższe odłożenie próbek

Dołącz do nas i przeżyj wyjątkową przygodę!

To coś więcej niż zawody!

Przygotuj się na niezapomnianą podróż, która przyniesie Ci największą przygodę nosoworkową tego roku! Zanurz się w fascynującym świecie czworonożnych bohaterów, pełnym ekscytujących poszukiwań i mrocznych tuneli fortu.

Odkryj tajemnicze ringi, które niosą ze sobą ekscytującą historię, wciągając Cię w wir przygody. Gwarantujemy emocje na najwyższym poziomie!

Nasi partnerzy:

info@brave-dogs.pl